Being a woman is worse than being a farmer - there is so much harvesting and crop spraying to be done: legs to be waxed, underarms shaved, eyebrows plucked, feet pumiced, skin exfoliated and moisturized, spots cleansed, roots dyed, eyelashes tinted, nails filed, cellulite massaged, stomach muscles exercised. The whole performance is so highly tuned you only need to neglect it for a few days for the whole thing to go to seed.
Helen Fielding "Bridget Jones's Diary"

wtorek, 28 lutego 2012

Zoya - Jo

Śliczny fioletowoniebieski, u mnie dość mocno wpadający w szarość. Bardzo sympatyczna pomyłka amerykańskiego sklepu - przyleciał do mnie zamiast zamawianej Zoyi Charla i pozwolono mi go zatrzymać jako gratis. Co do trwałości - jak zwykle nie mogę się wypowiedzieć, Poshe kurczy mi końcówki prawie tak mocno jak Seche, ten biały brzeg doprowadza mnie do szału, więc zmywam po jednym dniu noszenia. Na zdjęciach bez Poshe.
7 komentarzy:

 1. A moze SV jest za geste? probowalas rozcienczac?
  Ja jestem zadowolona bardzo, ale doszlam do odpowiedniej konsystencji i sposobu uzycia metoda wieeelu prob i bledow, posciaganych koncowek i skurczonego lakieru. Z ciekawosci leci do mnie teraz Essie God to Go.

  OdpowiedzUsuń
 2. Rozcieńczałam SV za pomocą SV Restore, może źle nakładałam ale próbowałam różnie. Już mi się skończyło, więc szukam czegoś innego - leci do mnie Good to Go i Orly In a Snap, zobaczymy...

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczny kolor, ale wykończenie jakoś nie bardzo mi leży.
  a co do sv, to u mnie w tej nowiutkiej, świeżej konsystencji jest ok i nic nie ściąga przez jakiś tydzień - dwa; później niestety zaczyna się równia pochyła a zwykle zapominam go rozcieńczyć przed malowaniem i na drugi dzień lakier jest przeważnie do zmycia :/ mimo wszystko tak się przyzwyczaiłam do szybkiego wysychania, że na razie nie myślę o zmianie topa :) a no i zawsze pamiętaj, żeby otulić końcówkę paznokcia zarówno lakierem jak i topem, trochę to pomaga :)
  najdłuższy komentarz życia hehe :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No z tym otulaniem końcówki to nie bardzo chciało mi się ćwiczyć, wolę znaleźć top idealny i łatwy w stosowaniu, nie tracę nadziei że na niego trafię :)

   Usuń
 4. kolor bardzo mój..... ostatnio idealnie trafiasz w mój gust ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniały kolor!:)

  Serdecznie zapraszam na najnowszy wiersz:*

  OdpowiedzUsuń