Being a woman is worse than being a farmer - there is so much harvesting and crop spraying to be done: legs to be waxed, underarms shaved, eyebrows plucked, feet pumiced, skin exfoliated and moisturized, spots cleansed, roots dyed, eyelashes tinted, nails filed, cellulite massaged, stomach muscles exercised. The whole performance is so highly tuned you only need to neglect it for a few days for the whole thing to go to seed.
Helen Fielding "Bridget Jones's Diary"

wtorek, 21 lutego 2012

Kleancolor - Blood

Ten lakier pochodzi z moich pierwszych zakupów na BeautyJoint. Zdaję sobie sprawę, że Kleancolor nie z kremowych lakierów słynie i spokojnie mogłam sobie tę czerwień darować. Po prostu nie mogłam się oprzeć nazwie :)
Na zdjęciach dwie warstwy. Pędzelek ma dwa włoski dużo dłuższe od pozostałych, więc następnym razem przed malowaniem będę musiała użyć skalpela...
9 komentarzy:

 1. Nazwa ekstra. ;) Ja mam glitter Kleancolor i w ogóle mi nie schnie, trochę mnie zniechęcił.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna klasyczna czerwień :)

  OdpowiedzUsuń
 3. o jezusku. to jedna z tych czerwieni idealnych *_*

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiekny! Swietnie wyglada na Twoich paznokciach, no ideal :) I ta nazwa mmmniam..

  OdpowiedzUsuń
 5. cudak! *____* a jak z trwałością?

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo ładny koloe :) Przychylam sie do pytania SachiyoSakurai

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie wypowiadam się nigdy o trwałości, bo to kwestia indywidualna, na mnie się lakiery nie trzymają. Zawsze zadziwia mnie, kiedy czytam na blogach, że ktoś nosił lakier 4-7 dni bez uszczerbku. Poza tym i tak przeważnie zmieniam lakier codziennie albo coś mu dodaję :)

  OdpowiedzUsuń