Being a woman is worse than being a farmer - there is so much harvesting and crop spraying to be done: legs to be waxed, underarms shaved, eyebrows plucked, feet pumiced, skin exfoliated and moisturized, spots cleansed, roots dyed, eyelashes tinted, nails filed, cellulite massaged, stomach muscles exercised. The whole performance is so highly tuned you only need to neglect it for a few days for the whole thing to go to seed.
Helen Fielding "Bridget Jones's Diary"

środa, 8 lutego 2012

Color Club - Cold Metal

Lakier z kolekcji Foiled, którą kupiłam w TK Maxx w zachwycającej cenie 36,99 PLN (6 lakierów i top coat). Żywy, intensywny niebieski, świetnie kryjący już po jednej warstwie - ja jednak zrobiłam troszkę prześwitów, więc nałożyłam dwie. W rzeczywistości jest dużo ładniejszy, nie udało mi się w pełni oddać jego urody.
P.S. Notka jest przeraźliwie króciutka, więc zastanawiałam się, co by tu dopisać. Pomyślałam, że napiszę o tym, że umówiłam się do Galerii Mokotów do salonu MAC na dobór podkładu - to wspólna akcja MAC i Piękności Dnia opisana tutaj - klik. Wchodzę na stronę Piękność Dnia po link, a tu dodatkowa zachęta - może wygram puder transparentny za rozpropagowanie akcji. Kto wie, może uśmiechnie się do mnie szczęście :) Zachęcam warszawianki, ja mam nadzieję, że będę zadowolona, bo podkład zamierzam od razu kupić!10 komentarzy:

 1. śliczny:) jak ja kocham ostatnio niebieskie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Lakier ekstra, dzisiaj do mnie dotarł właśnie ten set...i ten mi się njabardziej spodobał. Cudo. :D A z MAC też fajnie, szkoda, że nie będę akurat w Warszawie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest piękny, czeka u mnie na swoją kolej:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny, świetne ma wykończenie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. To zdecydowanie mój kolor :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny jest, bardzo go lubię:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczny, szkoda, że w TkMaxxie w Poznaniu nie było tych setów.

  OdpowiedzUsuń
 8. w golden rose sa podobne lakiery

  OdpowiedzUsuń