Being a woman is worse than being a farmer - there is so much harvesting and crop spraying to be done: legs to be waxed, underarms shaved, eyebrows plucked, feet pumiced, skin exfoliated and moisturized, spots cleansed, roots dyed, eyelashes tinted, nails filed, cellulite massaged, stomach muscles exercised. The whole performance is so highly tuned you only need to neglect it for a few days for the whole thing to go to seed.
Helen Fielding "Bridget Jones's Diary"

piątek, 3 lutego 2012

Douglas - Lucia

To mój drugi lakier z serii Absolute Nails. I ostatni - kusiła mnie jeszcze śliczna granatowa Lara, ale prawda jest rozczarowująca - te lakiery wyglądają lepiej w butelkach niż na paznokciach.
Lucia to bardzo ciemny fiolet z drobinkami, które są widoczne tylko w ostrym świetle, a i wtedy głównie w buteleczce, na paznokciu prawie znikają - mam nadzieję, że udało mi się to pokazać na drugim zdjęciu. W cieniu wygląda na niemal czarny - zdjęcie trzecie. Nałożyłam dwie warstwy, ale myślę, że na innej bazie wystarczyłaby jedna - jest gęsty i kryjący.
4 komentarze:

  1. Nie jest zły, ale rzeczywiście szału nie ma. Ale paznokcie to masz zajebiste! \m/

    OdpowiedzUsuń
  2. Lakier kolorem prezentuje się genialnie. Niestety jednak brakuje mu tych iskierek, takich jak w buteleczce. Muszę się przyznać, trafiłam na bloga wczoraj, gdy próbowałam znaleźć zdjęcie lakieru który kupiłam. Blog mi się niesamowicie spodobał, został w moich zakładkach i pewnie szybko stamtąd nie wyjdzie ;).

    OdpowiedzUsuń
  3. Ładny jest, ale po takiej butelce i cenie spodziewałabym się jednak większego błyskania ;)

    OdpowiedzUsuń