Being a woman is worse than being a farmer - there is so much harvesting and crop spraying to be done: legs to be waxed, underarms shaved, eyebrows plucked, feet pumiced, skin exfoliated and moisturized, spots cleansed, roots dyed, eyelashes tinted, nails filed, cellulite massaged, stomach muscles exercised. The whole performance is so highly tuned you only need to neglect it for a few days for the whole thing to go to seed.
Helen Fielding "Bridget Jones's Diary"

niedziela, 11 grudnia 2011

Korres - Coral Pink + wspomnienie z Grecji

Jak już pisałam tutaj, kupiłam na wrześniowym urlopie dwa lakiery. Dziś pogoda jest dość optymistyczna, na dłuższą chwilę nawet wyszło słońce, mam już 50 obserwatorów (hurra!), czas więc zaprezentować pogodny, wakacyjny kolor. Smęcić będę w następnej notce :)
Odcień Coral Pink kupowałam bez zbytniego entuzjazmu, w aptece lakiery stały tuż przy ladzie, światło było sztuczne i niezbyt jasne - niewiele było widać, poza tym różowy to nie jest mój ulubiony kolor. Szczerze mówiąc pomyślałam, że tę buteleczkę dam mojej mamie. 
Postanowiłam jednak wypróbować kolor na sobie i przepadłam, chcę go zatrzymać :) Nie jest to typowy róż, koralowy według mnie też wygląda inaczej, ale nie umiem opisywać subtelności odcieni, więc niech zostanie przy definicji producenta - koralowy róż. Bardzo błyszczący, trochę żelkowy, cukierkowo słodki. Na zdjęciu trzy warstwy, ale dwie też wyglądają OK. Na zakończenie jedno z moich ulubionych zdjęć z ostatniego urlopu, czyli najpiękniejsze miejsce na wyspie Zakynthos - Zatoka Wraka widziana z góry. Prawda, że piękna?


9 komentarzy:

 1. Mmm, jaki soczysty! Piękny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. OMG, to zdjęcie jest cudowne!

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczny kolorek ale ta wyspa, ojojoj jak zazdroszcze takiego wyjazdu : ja byłam w deszczowej Szkocji :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cat Girl - a mi się marzy Szkocja właśnie, te jeziora, zamki, zamglone krajobrazy, och, och :-D

  OdpowiedzUsuń
 5. piękny kolor,
  a zdjęcie ahh cudowny widok :)

  OdpowiedzUsuń
 6. masz paznokcie jak cukierki z tym lakierem :D piękne miejsce, chcę już wiosnę :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepiekne zdjecie :))) a za oknem 0 stopni... hyhhh...

  OdpowiedzUsuń
 8. mieszkam w Grecji i Korres mam w kazdej aptece :) sa o niebo tansze anizeli w Polsce, a ja dodatkowo mam 15% znizki :)

  OdpowiedzUsuń