Being a woman is worse than being a farmer - there is so much harvesting and crop spraying to be done: legs to be waxed, underarms shaved, eyebrows plucked, feet pumiced, skin exfoliated and moisturized, spots cleansed, roots dyed, eyelashes tinted, nails filed, cellulite massaged, stomach muscles exercised. The whole performance is so highly tuned you only need to neglect it for a few days for the whole thing to go to seed.
Helen Fielding "Bridget Jones's Diary"

środa, 28 grudnia 2011

Colour Alike - Jesienny Blues

Pogoda tej zimy jest typowo jesienna, wczoraj w Warszawie przez większość dnia padała przygnębiająca mżawka, generalnie jest szaro, buro i chmurzyście (jest takie słowo? Chyba nie, bo mam podkreślone na czerwono). Wrzucam więc zdjęcia lakieru o adekwatnej do rzeczywistości nazwie, czyli Jesienny Blues z najstarszej kolekcji limitowanej Colour Alike - City Fever. Pisałam już, jak uwielbiam lakiery Barbra za wszystko - niską cenę, fajne nazwy, wysoką jakość - jeśli ktoś jeszcze ich nie zna, a czuje się przeze mnie skuszony - najłatwiej kupić je tutaj. Sama szykuję się do zamówienia kilku kolejnych butelczyn, nowe kolory są zachwycające :)
Jesienny Blues to spokojny, beżowy kolor z dużą dawką szarości. Widać to na zdjęciach - w słońcu jest jak kawa, w cieniu wyłazi z niego myszowatość. Ma nienachalne srebrzyste drobinki, które nie są nazbyt widoczne - myślę, że jest to dobra opcja na początek dla kogoś, kto uważa że jest w stanie nosić tylko kremowe lakiery. Dwie warstwy.8 komentarzy:

 1. podoba mi się ten kolorek :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ładny i idealnie komponuje się z pogodą za oknem

  OdpowiedzUsuń
 3. muszę sobie nim pomalować, niestety u mnie bardzo wchodzą z niego szare tony, które niezbyt mi pasują...ale i tak jest cudny. ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczny:) ja też tak przymierzam się od dłuższego czasu do zamówienia czegoś z tej stronki:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobry wieczór :) Pojawiło się na moim blogu pierwsze rozdanie na które serdecznie Cię zapraszam :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Przyjemny kolor, lubię czasami takie spokojne brązy ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. uwielbiam ten kolor paznokci ! : ))
  szczęśliwego nowego roku :D

  nathes.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń