Being a woman is worse than being a farmer - there is so much harvesting and crop spraying to be done: legs to be waxed, underarms shaved, eyebrows plucked, feet pumiced, skin exfoliated and moisturized, spots cleansed, roots dyed, eyelashes tinted, nails filed, cellulite massaged, stomach muscles exercised. The whole performance is so highly tuned you only need to neglect it for a few days for the whole thing to go to seed.
Helen Fielding "Bridget Jones's Diary"

piątek, 25 listopada 2011

Essence - Gold Old Buffy

Mój ulubieniec z limitowanki Vampire's Love. Na moich paznokciach wygląda tak jak na poniższych zdjęciach, bardziej brunatny niż ciemnozielony, kojarzy mi się z przegniłymi ciemnymi wodorostami. Ewentualnie dokładnie tak wyglądałby stary gliniany garnek ze złotem, odnaleziony w mule rzecznym :-D
Jestem fanką serialu "Buffy the Vampire Slayer", więc wydaje mi się, że nazwa pochodzi od tytułowej bohaterki - jeśli się mylę, to mnie poprawcie, ale nie kojarzy mi się w żaden sposób z bardziej aktualnie popularnymi "Twilight" czy "Vampire Diaries".
Konsystencja dość płynna i przejrzysta, dlatego lepiej wyglądają trzy warstwy niż dwie, chociaż na zdjęciach nie widać zbyt wielkiej różnicy - od wskazującego  kolejno trzy-trzy-dwie-dwie warstwy.

9 komentarzy:

 1. Rzeczywiście taki wampirzysty ten kolorek :D

  OdpowiedzUsuń
 2. O rany, piękny jest! I jak ładnie z Twoją skórą gra. Lakieru zazdroszczę, ale podejrzewam, że i tak już nie ma po co się wlec do Natury na Metro Centrum :o(

  OdpowiedzUsuń
 3. Na Twoich paznokciach prezentuje się genialnie. W świetle naturzanych lamp wyglądał jak glony.. Niech to, powinnam była go wziąć!

  OdpowiedzUsuń
 4. dziękuję za odpowiedź:) Za tydzień kończę mój odwyk lakierowy więc wybiorę się też na poszukiwania tego rozcieńczalnika. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Po Twoich zdjęciach jeszcze bardziej się cieszę, że go kupiłam :) Ślicznie wygląda :>

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam wrażenie, że wszystkie lakiery z Vampire's Love ładniej wyglądają na zdjęciach niż w rzeczywistości

  OdpowiedzUsuń
 7. wygląda ślicznie, kurczę szkoda, że mam tak daleeko Naturę ;/

  OdpowiedzUsuń