Being a woman is worse than being a farmer - there is so much harvesting and crop spraying to be done: legs to be waxed, underarms shaved, eyebrows plucked, feet pumiced, skin exfoliated and moisturized, spots cleansed, roots dyed, eyelashes tinted, nails filed, cellulite massaged, stomach muscles exercised. The whole performance is so highly tuned you only need to neglect it for a few days for the whole thing to go to seed.
Helen Fielding "Bridget Jones's Diary"

czwartek, 17 listopada 2011

China Glaze - Luna

Kupując przez internet kosmetyki z mojej wishlisty zawsze patrzę na stronie danego sklepu, co by tu jeszcze można...W ten sposób trafił do mnie ten lakier - Luna z kolekcji Specialty i jestem z niego bardzo zadowolona.
Przy okazji polecam sklep http://alphanailstylist.pl/. Przesyłka idzie błyskawicznie i dołączają zawsze kilka-kilkanaście ozdób gratis. Jeśli więc nie macie ochoty/możliwości kupowania z USA lub po prostu nie macie cierpliwości czekać długo na przesyłkę, zachęcam do obejrzenia oferty tego sklepu.
Luna - srebrno-niebieskie cudo, mnóstwo srebrnego brokatowego pyłku plus większe kawałki brokatu holo, mieniącego się na różne kolory. Efekt piękny i bardzo mroźny, mogłaby go używać Królowa Zimy :-). Do zadowalającego krycia potrzebowałam trzech warstw, nie mogę się doczekać wypróbowania go na różnych lakierach bazowych.

7 komentarzy:

 1. fajny fajny, w moim stylu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ładny, ale nie dla mnie ufffff ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. nie widziałam go jeszcze nigdzie. Podoba mi się :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ciekawy ale jakoś do mnie nie przemawia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. o jaaa o jaaa jaki piękny. Chcę go mieć, muszę go mieć <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Zakochałam się w tym lakierze! Piękny!

  OdpowiedzUsuń