Being a woman is worse than being a farmer - there is so much harvesting and crop spraying to be done: legs to be waxed, underarms shaved, eyebrows plucked, feet pumiced, skin exfoliated and moisturized, spots cleansed, roots dyed, eyelashes tinted, nails filed, cellulite massaged, stomach muscles exercised. The whole performance is so highly tuned you only need to neglect it for a few days for the whole thing to go to seed.
Helen Fielding "Bridget Jones's Diary"

czwartek, 5 stycznia 2012

Wibo Lovely Colormania - 339

Dziś krótko: gdyby ktoś planował zakup białego lakieru - do wzorków (jak ja), frankenów, może nawet po prostu do malowania paznokci :) i wszedł do Rossmanna, żeby w pośpiechu złapać pierwszy napotkany tani lakier (jak ja), to niech nie kupuje tytułowego Lovely Colormania 339 (jak ja :D). Na zdjęciach dwie warstwy i może nie widać śladów pociągnięć pędzla aż tak wyraźnie jak w rzeczywistości, ale zapewniam was że to dość paskudny frost :)W oczekiwaniu na lepszą pogodę (przy czym ja bardzo lubię deszcz, poproszę tylko o trochę słonecznego światła do robienia zdjęć :D) dedykuję wam nieśmiertelny utwór:

8 komentarzy:

 1. Bardzo podobają mi się białe lakiery, ale u mnie wyglądają koszmarnie:( Faktycznie nie widać na zdjęciach smug, powiedziałabym, że rewelacyjnie wygląda.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na zdjęciach wygląda dobrze :>

  OdpowiedzUsuń
 3. znam ten typ - mam podobny lakier z color club i go nienawidzę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. rzeczywiście na zdjęciu wygląda przyzwoicie, ba powiem nawet więcej :D ładnie

  OdpowiedzUsuń
 5. na zdjęciach wygląda ideallnie

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja mam biały lakier z China Glaze - zapłaciłam za niego 9 zł i muszę przyznać, że jest taki, jaki być powinien :). Ten Twój frost wygląda całkiem nieźle, może sprawdzi się jako baza pod wzorki?
  Lubię deszcz, ale jesienią - zima powinna być biała i mroźna!

  OdpowiedzUsuń
 7. Lakier wygląda w porządku, ale widzę brak konsekwencji w piłowaniu - dwa paznokcie na okrągło, dwa na kwadratowo? :P

  OdpowiedzUsuń
 8. (beEKO) i tu mnie masz, zasadniczo dążę do kwadratów ale nie zawsze mi to wychodzi, zwłaszcza jak startuję od zerowej długości :)

  OdpowiedzUsuń