Being a woman is worse than being a farmer - there is so much harvesting and crop spraying to be done: legs to be waxed, underarms shaved, eyebrows plucked, feet pumiced, skin exfoliated and moisturized, spots cleansed, roots dyed, eyelashes tinted, nails filed, cellulite massaged, stomach muscles exercised. The whole performance is so highly tuned you only need to neglect it for a few days for the whole thing to go to seed.
Helen Fielding "Bridget Jones's Diary"

czwartek, 19 lipca 2012

Colour Alike - Burgundy Alike


Lakier z kolekcji podstawowej colouralików. Najfajniejsze jest w nim to, że kryje idealnie już po jednej warstwie. Dziś malowałam paznokcie właściwie tuż przed wyjściem z domu, więc Burgundy Alike i Essie Good To Go bardzo mi się przydały (na zdjęciach bez topu). Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział, lakier można kupić tutaj.
Pozostając w klimacie dołującej muzyki z poprzedniej notki - znacie Iliketrains? Ja usłyszałam ich pierwszy raz na OFF Festivalu w 2007 roku. Pierwsze dźwięki i głos wokalisty utkwiły w mojej duszy i już tam zostały, absolutnie mój klimat :). Na Youtube nie znalazłam videoclipu, który chciałam pokazać, można go zobaczyć tutaj - warto obejrzeć i posłuchać!

6 komentarzy: