Being a woman is worse than being a farmer - there is so much harvesting and crop spraying to be done: legs to be waxed, underarms shaved, eyebrows plucked, feet pumiced, skin exfoliated and moisturized, spots cleansed, roots dyed, eyelashes tinted, nails filed, cellulite massaged, stomach muscles exercised. The whole performance is so highly tuned you only need to neglect it for a few days for the whole thing to go to seed.
Helen Fielding "Bridget Jones's Diary"

czwartek, 8 marca 2012

Zoya - Sooki


Uznałam, że w Międzynarodowy Dzień Kobiet dobrze będzie pokazać jakąś czerwień, więc oto ona - Zoya Sooki. Wszystkim się kojarzy z serialem True Blood i główną bohaterką - Sookie, ciekawa jestem tylko, dlaczego w nazwie lakieru nie ma końcowej literki "e". Ale to nieważne, w każdym razie mam już kilka podobnych lakierów i kiedy jakiś czas temu zastanawiałam się nad kupnem tej Zoyi, w głowie słyszałam głos rozsądku mówiący - "no zastanów się, masz już bardzo podobne, po co ci jeszcze ta Zoya..." - ale za każdym razem pojawiał się wtedy okrzyk protestu rodem z True Blood właśnie, dokładnie ten ;) Nie mogłam się oprzeć, Sooki musiała być moja :D. Na zdjęciach dwie warstwy.

12 komentarzy:

 1. piękna Zoya :) najlepszego !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo chętnie wyłączę weryfikację, byłam nieświadoma, że ją w ogóle mam włączoną. Problem w tym, że chyba nie wiem jak mam to zrobić :( Help możesz mi podpowiedzieć?

  OdpowiedzUsuń
 3. ojej, czy ja dobrze widzę, że wpada pod światło w malinę? piękności!

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna, kobieca, klasyczna czerwień :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czekam wytrwale na kolejna serie True Blood :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny kolor. Ostatnio uwielbiam czerwienie na paznokciach.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie szaleję za czerwonymi kremami, ale ten jest genialny :)
  No i powiązanie z ukochanym serialem, nawet przez moją nieulubioną postać ;>

  OdpowiedzUsuń
 8. pragnę go ale nie mogę go nigdzie znaleźć

  OdpowiedzUsuń