Being a woman is worse than being a farmer - there is so much harvesting and crop spraying to be done: legs to be waxed, underarms shaved, eyebrows plucked, feet pumiced, skin exfoliated and moisturized, spots cleansed, roots dyed, eyelashes tinted, nails filed, cellulite massaged, stomach muscles exercised. The whole performance is so highly tuned you only need to neglect it for a few days for the whole thing to go to seed.
Helen Fielding "Bridget Jones's Diary"

niedziela, 4 marca 2012

Milani - Cyberspace

Mój rodzynek z kolekcji 3D Holographic, śliczne jasnoniebieskie holo. Nałożyłam go na zwykłą bazę firmy China Glaze z wyjątkiem środkowego palca, gdzie dla porównania dałam specjalną bazę do holo - NfuOh Aqua Base, ale nie zrobiło to żadnej różnicy. Pędzelek dość wąski i trzeba się trochę namachać, ale aplikacja jest łatwa. Dałam trzy warstwy i obfotografowałam w słońcu. Kleancolor Holo Blue jest bardzo podobny, muszę go niedługo pokazać i zrobić porównanie :)
Miłej niedzieli :)

11 komentarzy:

 1. AquaBase to wydatek jak dla mnie wybitnie zbędny, chociaz w sumie na 2-3 lakiery mi się przydaje ale niektóre OMG nakłada się jeszcze gorzej na tę bazę :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładny kolorek;)

  Zapraszam na wierszyk!:*

  OdpowiedzUsuń
 3. Po raz kolejny czytam, ze Aqua Base nic nie robi ^^"
  Ładny kolor, ciekawa jestem tego porównania :)

  OdpowiedzUsuń
 4. a ja chyba po raz pierwszy czytam o jakiejś specjalnej bazie pod holo ;p, poza tym bardzo ładny lakier:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja też... pewnie to jakiś chwyt marketingowy... w sumie na pewno skoro nic nie robi :D
   lakier super:)

   Usuń
 5. ja sobie nie wyobrażam malować gosh holo albo nfu bez aqua base, po prostu się nie da :/ no ale pod inne holo faktycznie nie jest potrzebna. fajny ten milani, mam podobny z china glaze, nigdy nie pamiętam jak się nazywa, więc nie przytoczę :D

  OdpowiedzUsuń
 6. o jezu, kuszą mnie te holo i kuszą, ale boję się, że zmywanie by mnie wykończyło psychicznie >_<"

  OdpowiedzUsuń
 7. Podziwiam Twoją wielką lakierową kolekcję :) Codziennie zmieniasz kolor? Dzisiejsze pazurki jak zwykle śliczne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Najczęściej maluję codziennie, to nałóg :D czasem na lakier z poprzedniego dnia coś dokładam - jakiś pękacz lub brokat; bardzo rzadko noszę to samo przez 2 dni, a dłużej to w ogóle nie wytrzymuję ;)

   Usuń
 8. O mój ulubiony odcień błękitu:) I do tego holo jeszcze:D

  OdpowiedzUsuń