Being a woman is worse than being a farmer - there is so much harvesting and crop spraying to be done: legs to be waxed, underarms shaved, eyebrows plucked, feet pumiced, skin exfoliated and moisturized, spots cleansed, roots dyed, eyelashes tinted, nails filed, cellulite massaged, stomach muscles exercised. The whole performance is so highly tuned you only need to neglect it for a few days for the whole thing to go to seed.
Helen Fielding "Bridget Jones's Diary"

poniedziałek, 19 marca 2012

Kleancolor - Holo Blue

Pięknie świeci słońce, można pokazywać holo :) Na zdjęciach są cztery warstwy lakieru i nadal białe końcówki nie są do końca pokryte, trzeba będzie spróbować nałożyć go na jakiś bazowy krem. Czwarte zdjęcie w cieniu.

I porównanie z Milani Cyberspace, który pokazałam tutaj. Różnic jest sporo, niestety na zdjęciu prawie ich nie widać. Na porównaniu dałam trzy warstwy każdego lakieru. Milani bardziej kryje, jest mniej gęsty i łatwiej się nakłada. W Kleancolor drobinki holo są trochę większe i zdecydowanie bardziej rozproszone. I oczywiście Kleancolor okrutnie śmierdzi :). Gdybym miała któryś wybrać, to wygrywa Cyberspace. Od lewej Milani-Kleancolor-Milani-Kleancolor (muszę się w końcu nauczyć podpisywać elementy zdjęcia!)


15 komentarzy:

 1. 4 warstwy to dla mnie za dużo.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest na żywo jakaś różnica między nimi? Bo na zdjęciu nie widzę, a cenowo Kleancolor lepszy ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opisałam wszystkie spostrzeżenia nad zdjęciem ;) osobiście wybrałabym Milani.

   Usuń
  2. Czytałam o drobinkach i nakładaniu, ale mi chodzi o kolor sam w sobie :) Nie sprecyzowałam pytania ;)

   Usuń
 3. Aaa, o kolor :)
  Na paznokciach właściwie identyczny, w butelce Milani jest bardziej srebrny, a Kleancolor bardziej zielony - o ile można tak opisywać niebieskości ;) mam nadzieję, że trochę pomogłam. Wciąż kompletujesz koszyk na beautyjoint?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już jeden skompletowałam, ale postawiłam tym razem na Milani ;) Zdążyłam już nawet Hi-Res poużywać i przypominałam sobie po raz kolejny, że koha holo. Co mi przypomina, że od soboty dodaję haulowego posta, ale ciągle zdjęć nie udało mi się obrobić ^^"

   Kleancolory zostawiłam na następny raz, który będzie w tym tygodniu pewnie ^^" I tak się zastanawiam postawić na ilość (Kleancolor) i czy jakość (Milani);)

   Usuń
  2. To czekam na zdjęcia Hi-Res, śliczny jest :)

   Usuń
 4. Osobiście niezbyt lubię nosić holo, ale na kimś zawsze mi się podobają.
  Ten jest bardzo ładny :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładny:) Pogoda faktycznie na holo idealna, sama pomalowałam dzis paznokcie jednym takim holosiem ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo lubię tego typu lakiery, choć sama podobnego nie posiadam. i tak pewnie bym nim nie malowała, bo kocham kryjące pastele <3

  OdpowiedzUsuń