Being a woman is worse than being a farmer - there is so much harvesting and crop spraying to be done: legs to be waxed, underarms shaved, eyebrows plucked, feet pumiced, skin exfoliated and moisturized, spots cleansed, roots dyed, eyelashes tinted, nails filed, cellulite massaged, stomach muscles exercised. The whole performance is so highly tuned you only need to neglect it for a few days for the whole thing to go to seed.
Helen Fielding "Bridget Jones's Diary"

środa, 31 lipca 2013

Models Own - Candy's Pink

To mój kolejny lakier z serii Models Own Pro, pierwszy pokazywałam ponad rok temu tutaj. Nie widzę ich w firmowym sklepie internetowym, więc całkiem możliwe, że są już niedostępne (miały zresztą napis Limited Edition). Niewielka strata, były droższe od zwykłych Modelek o całe 3 funty, a komfort aplikacji pozostawia wiele do życzenia. Barbiowy róż co prawda i tak nakładało się lepiej niż miętę, ale szału nie było - pierwsza warstwa bardzo smużyła; najlepiej kłaść lakier zdecydowanymi pociągnięciami i to tak maks trzema, i oby bez żadnych poprawek, bo wtedy tworzą się nierówności i prześwity. Druga warstwa trochę polepszyła efekt, ale i tak z bliska widać że jest bardzo nierównomiernie. W dodatku lakier jest dość gęsty i nawet gdybym chciała, cienkich trzech warstw nie udałoby się mi nałożyć. Poza tym spokojnie można znaleźć podobny (albo i identyczny) cukierkowy różyk z innej firmy, będzie albo tańszy, albo lepszy w aplikacji (albo i jedno i drugie).

w sztucznym świetle bez topcoatu

 j.w.

 plus Seche Vite, w słońcu

i również z SV w cieniu

8 komentarzy:

 1. Ooo, nawet nie wiedziałam, że już ich nie ma. Rzeczywiście nikła strata, bo ta seria była jakaś bez sensu ogólnie...chociaż sam kolor ładny i przyjemny. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. kolorek śliczny ale aplikacja do bani więc można spokojnie poszukać tańszych odpowiedników : P

  OdpowiedzUsuń
 3. ładny, ale nie oryginalny. znajdę u siebie podobny odcień :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepięknie wygląda na miniaturce w blogrollu, szkoda, że dziad.

  OdpowiedzUsuń
 5. kolor jest taki cukierkowaty, ale nie przesłodzony. Szkoda tylko, że to aplikacyjny maruder!

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepiękny kolorek!;)
  Pozdrawiam!:)

  OdpowiedzUsuń