Being a woman is worse than being a farmer - there is so much harvesting and crop spraying to be done: legs to be waxed, underarms shaved, eyebrows plucked, feet pumiced, skin exfoliated and moisturized, spots cleansed, roots dyed, eyelashes tinted, nails filed, cellulite massaged, stomach muscles exercised. The whole performance is so highly tuned you only need to neglect it for a few days for the whole thing to go to seed.
Helen Fielding "Bridget Jones's Diary"

poniedziałek, 24 września 2012

Colour Alike - Nie, bo niebo

Lakier nr 456 z kolekcji Wszystko gra!, do kupienia (gdyby ktoś jeszcze nie wiedział) tutaj. Ciekawe swoją drogą, czy za jakiś czas te serie limitowane będą niedostępne - jak dotąd można nabyć nawet te najstarsze, i bardzo dobrze, bardzo dobrze! Nie narzekam, zastanawiam się po prostu, czy już kupować drugą butelkę :)


Tak jak widać, to dość jaskrawy niebieski z glassfleckowymi drobinkami. Najlepiej wygląda po trzech warstwach, więc szybko widać ubytek w butelce. U niektórych dziewczyn czytałam bardzo negatywne recenzje dotyczące jakości (czas wysychania, trudności w nakładaniu) - myślę, że pojawiła się później jakaś wadliwa seria, bo mój egzemplarz nie sprawia trudności (kupowałam od razu po pojawieniu się tej kolekcji).
Ja go bardzo lubię, ale mogę być nieobiektywna, bo jestem autorką nazwy :D. Uważam jednak, że dla wielbicielek niebieskiego koloru to must-have :)
Fotografowany na Krecie, więc słońca nie brakowało. Trzy warstwy plus topcoat.5 komentarzy:

 1. jaki piękniś <3 kocham niebieskości :>

  OdpowiedzUsuń
 2. Posiadam, ale drugiej butelki to jeszcze długo, długo nie :-) ja z kolei jestem matką chrzestną "Miasto jest moje" B-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Dziękuję - na urlopie nawet moje skórki były bardziej szczęśliwe ;)

   Usuń