Being a woman is worse than being a farmer - there is so much harvesting and crop spraying to be done: legs to be waxed, underarms shaved, eyebrows plucked, feet pumiced, skin exfoliated and moisturized, spots cleansed, roots dyed, eyelashes tinted, nails filed, cellulite massaged, stomach muscles exercised. The whole performance is so highly tuned you only need to neglect it for a few days for the whole thing to go to seed.
Helen Fielding "Bridget Jones's Diary"

sobota, 22 października 2011

OPI - I Vant To Be A-Lone Star

Miniaturka z kolekcji Texas, zaledwie 3,75 ml. Pochodzi z czasów, kiedy chciałam zamówić jakieś lakiery ale uznałam że mam dużo innych do zużycia i jedyne co mogę kupić to mini buteleczki. Potem oczywiście mi przeszło i zbiór znacznie się powiększył :-). Kolor za bardzo mi się nie podoba, ale kupowałam zestaw z kolekcji Texas, więc nie mogłam tu decydować o odcieniach, a zależało mi na Austin-tatious Turquoise. Słabo kryjący, na zdjęciu 3 warstwy. Jak dla mnie za jasny, nic szczególnego.
4 komentarze:

 1. Wszystko fajnie, tylko po przygodzie z miniaturkami OPI (wygrałam je akurat) mówię im stanowcze NIE.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolorek też średnio mi sie podoba,ale może znasz jakiś lakier w ładnym odcieniu szarości, bo bardzo by mi sie taki przydał?

  OdpowiedzUsuń
 3. Cat Girl - ale dużo ciemniejsze? zobacz na spookynails.com Joko Trinity Steel, też go niebawem pokażę. Albo Colour Alike Stalowe Nerwy. Albo China Glaze Recycle :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. ie fajny, taki trochę duchowo-lustrzany :D

  OdpowiedzUsuń