Being a woman is worse than being a farmer - there is so much harvesting and crop spraying to be done: legs to be waxed, underarms shaved, eyebrows plucked, feet pumiced, skin exfoliated and moisturized, spots cleansed, roots dyed, eyelashes tinted, nails filed, cellulite massaged, stomach muscles exercised. The whole performance is so highly tuned you only need to neglect it for a few days for the whole thing to go to seed.
Helen Fielding "Bridget Jones's Diary"

poniedziałek, 11 lutego 2013

Szybkie info dla miłośniczek płynu Facelle...

źródło: http://www.rossnet.pl/Artykul/Facelle-poznaj-produkty-tylko-z-Rossmanna,196140

...lub dla tych, które chcąc go wypróbować czekają na promocję. Ja produkt już znam i uwielbiam, czekałam więc na obniżkę ceny w celu zrobienia zapasu :). W najnowszej gazetce promocyjnej niestety go nie znalazłam, na szczęście musiałam wstąpić do mojego lokalnego Rossmanna po ulubione musy owocowe Babydream (niezastąpiony dodatek do porannej owsianki). Ku mej uciesze na półeczce z rzeczonymi płynami ujrzałam cenę promocyjną 4,99. Może oszczędność niewielka - cena regularna to 6,29 - ale mam lekkiego hysia na punkcie wyszukiwania tego typu okazji, z radością więc skorzystałam nabywając pięć butelek - trzy sztuki znanej mi już wersji Sensitive i dwie sztuki wersji Fresh.
Potem przejrzałam gazetkę promo jeszcze dwukrotnie i nadal nie widzę w niej tego płynu (jeśli ktoś znajdzie - proszę o komentarz :)), dlatego obwieszczam tę informację wszem i wobec :D
Jak już kiedyś pisałam z uwielbieniem, dla mnie jest to doskonały kosmetyk wielozadaniowy za niewielką cenę. W warunkach wyjazdowych multifunkcyjny - myję w nim całe ciało włącznie z twarzą oraz włosy, robię drobne przepierki. W warunkach domowych to dla mnie głównie szampon do częstego stosowania i przysięgam, po niczym nie mam tak mięciutkich i przyjemnych w dotyku włosów - nie mogę się powstrzymać od ich dotykania, mimo że wiem że to dla nich niedobrze. Oczywiście nie każdemu przypasuje - czytałam już negatywne opinie - jednak zaprawdę powiadam wam, za taką cenę warto wypróbować!
Cena promocyjna obowiązuje do 13 lutego - śpieszcie się :)
Ach, i obiecuję, w następnej notce będzie lakier do paznokci, w końcu...

7 komentarzy:

 1. Lubię ten płyn, choć szału nie robi, ale jest bardzo ok :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a ja go wielbię, chociaż zmieniłabym opakowanie - to wieczko lubi się nie domykać.

   Usuń
 2. Nigdy go nie miałam, ale skusiłaś mnie na jego kupno ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to fajnie :) a gdyby się nie sprawdził w innych rolach, zawsze można myć nim dłonie albo prać pędzle :)

   Usuń
 3. Też kupiłam go na tej utajnionej promocji :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja tego nie ogarniam, może zapomnieli wstawić zdjęcie do gazetki?

   Usuń
 4. Też mogę z czystym sumieniem polecić! :)
  zapraszam Cię do siebie ;)

  OdpowiedzUsuń