Being a woman is worse than being a farmer - there is so much harvesting and crop spraying to be done: legs to be waxed, underarms shaved, eyebrows plucked, feet pumiced, skin exfoliated and moisturized, spots cleansed, roots dyed, eyelashes tinted, nails filed, cellulite massaged, stomach muscles exercised. The whole performance is so highly tuned you only need to neglect it for a few days for the whole thing to go to seed.
Helen Fielding "Bridget Jones's Diary"

sobota, 5 października 2013

Models Own - Dancing Queen

W lakierach Models Own z kolekcji Mirrorball jest coś hipnotyzującego, przynajmniej dla mnie: to te największe, nieregularne brokatowe kawałki - na pierwszy rzut oka w określonym kolorze, ale mieniące się w słońcu na przeróżne barwy. Najpierw kupiłam Freak Out!, bo był najbardziej niebieski. Niedawno koleżanka przywiozła mi ze Szkocji Dancing Queen, w którym jest więcej zieleni, ale i wciąż sporo niebieskości. Teraz przemyślałam sprawę i chcę Boogie Nights - moja tymczasowa awersja do fuksji na pewno kiedyś minie :-)
Lakier nałożyłam jak zazwyczaj na Diamond Geezer (malowałam wieczorem, a fotografowałam rano, więc na zdjęciach jest z Seche Vite). Widziałam w sieci, że świetnie wygląda na czarnym lakierze, koniecznie muszę następnym razem użyć takiej bazy. 


Abba to nie moje klimaty muzyczne, ale któż nie zna Abby? Musical "Mamma Mia!" uwielbiam, jest w nim mnóstwo radości życia i ładnie pokazuje, że młodość to stan umysłu :-)

11 komentarzy:

 1. Mad, weź idź to paskudztwo zmyj! :-P
  HITSa któregoś byś zapodała, co?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani S. proszę dać temu maleństwu szansę. Ja chcę koniecznie zobaczyć go na czarnej bazie. :)

   Usuń
  2. pokażę po prostu i to i to :-)

   Usuń
 2. Lakier ciekawy, a jak ze zmywaniem?

  P.S. JEśli chodzi o Abbę to mam tak samo, oglądam Mamma Mię znowu i znowu.... Super muzyka :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no wiadomo, z 8 minut pod folią musi być.

   Usuń
 3. Bardzo lubię takie kolorowe glity :D

  OdpowiedzUsuń
 4. ło hohoho ten toperrek jest boski :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Od razu po przeczytaniu tytułu przed oczami pojawiła mi się końcówka filmu i główni aktorzy poprzebierani w stroje "z epoki" XD
  Świetne połączenie Ci wyszło :)

  OdpowiedzUsuń